VCHODOVÉ DVERE

VÝROBA A MONTÁŽ VCHODOVÝCH DVERÍ

Vchodové dvere tvoria reprezentatívnu časť bytového domu. Je nevyhnutné, aby spĺňali najvyššie normy bezpečnosti a dizajnu. Naše výrobky sú certifikované a spĺňajú predpisy týkajúce sa termotechniky, požiarnej ochrany a bezpečnosti podľa STN. Používame výlučne hliníkový systém od nemeckého výrobcu Wicona, ktorý je považovaný za najuznávanejší v tejto oblasti. Dvere sú vyrobené z odolných materiálov vrátane eloxovaného hliníka, bezpečnostného kaleného skla a nerezovej ocele, s dôrazom na odolnosť voči vandalizmu a klimatickým podmienkam.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Hliník je optimálnym materiálom na výrobu vchodových dverí a brán. Zahŕňa široký výber profilov od interiérových cez rekonštrukčné až po nepriestrelné riešenia. Jeho ľahká konštrukcia s úzkou pohľadovou šírkou opticky vytvára viac svetla vo vestibule a umožňuje jednoduché otváranie aj hendikepovaným osobám.

Okrem toho hliník poskytuje absolútnu odolnosť voči korózii, možnosť bezprahového či zatepleného riešenia dverí a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti s kvalitnými tesneniami EPDM. Perfektné opracovanie bez viditeľných zváraných spojov a možnosť výmeny poškodeného profilu bez demontáže celej brány prispieva k nenáročnej údržbe.

V prípade vypáčenia vieme vymeniť samostatne poškodený profil bez nutnosti demontáže brány. Navyše, tento úkon prepláca poisťovňa.

Vstupné brány musia spĺňať prísne termotechnické normy podľa STN, kde elektrické napätie konštrukcie nesmie prekročiť hodnotu 1,0 a ich životnosť by mala byť minimálne 30 rokov.

Naše hliníkové konštrukcie s prerušeným tepelným mostom a izolačným trojsklom spĺňajú tieto normy a zabezpečujú energetickú efektívnosť.

Používame pánty Dr. Haan testované na 1 milión cyklov nastaviteľné v 3 osiach.

Bezpečnosť zvyšujeme vďaka sklu Conex, ktoré je doplnené o systém zamykania a kontroly prístupu, so zahrnutím bezdotykové čítačky, operačné jednotky a elektromagnetických mádiel CDVI s vysokou silou zamykania (300-1200 kg). Každý užívateľ má nekopírovateľný čip namiesto klasického kľúča. Dvere sú tiež vybavené spoľahlivým samozatváračom s aretáciou, čo zabezpečuje, že dvere zostanú po nastavení v prípade potreby otvorené (napr. pri sťahovaní).

Servis 24/7

Pri výrobe i montáži používame iba najkvalitnejšie materiály od renomovaných dodávateľov. Máme špičkovo vybavenú vlastnú výrobu hliníkových okien a dverí, vlastné projekčné oddelenie ako aj vlastné montážne skupiny s dlhoročnými skúsenosťami.

Poradenstvo a ponuka

Skúsení obchodní zástupcovia vám pripravia cenovú ponuku priamo u vás alebo online.

Inžinierstvo a projektovanie

Využite náš tím konštruktérov, štatikov a projektantov pre vašu realizáciu.

Rýchle dodanie a montáž

Veľké skladové zásoby a kvalitná logistika nám umožňuje dodanie výrobkov do 24 hodín.

Certifikovaná montáž

Pre montáž využívame vlastné montážne skupiny vybavené najmodernejšou technikou.

BYTOVÉ DOMY