PREKRYTIE BAZÉNOV

VÝROBA A MONTÁŽ PREKRYTIA BAZÉNOV

Posuvné prekrytie bazéna predstavuje luxusný premyslený prvok spojený s nadčasovým dizajnom a technologickou inováciou na dlhé roky.

Posuvný motor umožňuje jednoduché a rýchle ovládanie. Stačí stlačiť tlačidlo a do 60 sekúnd je bazén pripravený na plávanie. S možnosťou integrovať otváranie prekrytia do inteligentnej domácej siete možno ovládať všetko cez mobilné zariadenie. Flexibilita tohto riešenia umožňuje využívať prekrytie aj ako terasu. S týmto prekrytím sa bazén stane funkčným po celý rok.

GALÉRIA

HLAVNÉ BENEFITY

Naším cieľom je poskytnúť nielen najvyšší estetický štandard, ale aj prvotriednu kvalitu. Zameriame sa na výber najkvalitnejších materiálov, využívanie špičkových výrobných technológií a precízne remeselné spracovanie prírodných materiálov.

Naši architekti vám poskytnú návrh a vizualizácie presne podľa vašich predstáv. S procesom vývoja, výroby a montáže prekrytí na jednom modernom pracovisku zabezpečujeme najvyššiu kvalitu a rýchly, bezproblémový servis. Ponúkame tiež individuálne riešenia, ktoré presne vyhovujú vašim potrebám.

Krytie bazéna minimalizuje priamy styk s vodnou hladinou. Odsúvací mechanizmus sa po zastavení zablokuje a zamedzí prístup osobám aj zvieratám.

BYTOVÉ DOMY