PRESTREŠENIE VCHOIDOV

VÝROBA A MONTÁŽ VCHODOVÝCH PRÍSTREŠKOV

S cieľom zabezpečiť vyšší komfort a zvýšiť bezpečnosť vyrábame a inštalujeme certifikované hliníkové strechy a prístrešky. Prístrešky disponujú integrovaným žľabom, ktorý umožňuje efektívne odvádzanie dažďovej vody priamo do stĺpov. Navyše, sú odolné aj proti prierazu padajúcim ľadom. Zasklenie striech môže byť transparentné, odolné voči slnku alebo nepriehľadné.

Naše strechy môžu byť realizované buď ako ploché alebo oblúkové, aby vyhovovali rôznym požiadavkám našich klientov. Skvelým doplnkom sú bočný vetrolam a integrované LED osvetlenie.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Naše strechy sú dostupné v rôznych odtieňoch podľa škály RAL alebo elox.

Ponúkame aj cenovo dostupné a jednoduchšie možnosti strešných riešení s nerezovým materiálom alebo montované strechy pre menšie rozmery. Zasklenie týchto strIech je často vyrobené z materiálov, ako lexan alebo plexisklo.

Naša konštrukcia strechy je dodávaná od renomovaného partnera, spoločnosti AL profilov SAPA Belgicko, čo zaručuje vysokú kvalitu materiálov s minimálnou životnosťou 30 rokov. Zasklenie našich striech je vyrobené z bezpečnostného skla Conex.

BYTOVÉ DOMY