KOMUNIKAČNÉ SYSTÉMY

INŠTALÁCIA KOMUNIKAČNÉ SYSTÉMY

Domáce telefóny nahrádzajú klasické zvončeky v panelákoch. Predstavujú moderné a spoľahlivé riešenie vašej bytovej komunikácie.

Hlavnou výhodou je, že ich inštaláciu možno ľahko integrovať aj do existujúcej kabeláže, pretože digitálny systém využíva len dva vodiče. To znamená, že môžete modernizovať váš komunikačný systém bez potreby výrazných stavebných úprav! Najmodernejšie systémy umožňujú presmerovať hovory na váš mobilný telefón a presne definovať, kto má oprávnenie na diaľkové otváranie dverí.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Naša ponuka zahŕňa digitálne audio a video telefóny od značiek ako Tesla, TCS, Urmet a Czechphone.

Pre bytové domy s menším počtom bytov do 20 je vhodné využiť priamu voľbu, zatiaľ čo pre väčší počet bytov sú ideálnou voľbou kódové alebo popisné moduly. Ako príjemný bonus získate možnosť komunikácie medzi bytmi cez klapku a funkcionalitu vypnút alebo stlmiť hlasitosť zvonenia.

Domové telefóny sú špeciálne navrhnuté pre odolnosť voči vandalizmu a môžu byť zabudované do konštrukcie brán či poštových schránok. Menovky si môžu vlastníci jednoducho vymeniť sami, čo je ďalším prínosom z pohľadu praktickosti.

BYTOVÉ DOMY