OPRAVENIE DVERÍ

OPRAVA DVERÍ PO PÁČENÍ / VLÁMANÍ

Ak dvere boli poškodené páčením alebo vlámaním a vykazujú vážne nedostatky, nemusí byť nevyhnutné okamžite riešiť situáciu výmenou dverí.

Naši technici na základe obhliadky určia stupeň poškodenia. Následne vám poskytneme cenovú ponuku
a navrhovaný postup.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Interiérové ploché schránky sú ideálne na umiestnenie do zádveria. Ich výška je prispôsobená pohodlnému dosiahnutiu. Vyrábajú sa v štandardnej RAL farbe 7035 a dodávajú sa s dvoma kľúčmi. Navyše, menovky na týchto schránkach je možné jednoducho vymeniť vložením do plexisklového štítku, čo zaručuje flexibilitu.

Významnou časťou našej ponuky sú schránky zabudované do brány. Poštári vkladajú poštu z exteriéru a majitelia ju môžu vyzdvihnúť zvnútra. Tieto schránky vynikajú svojou úspornosťou miesta a faktom, že nie je potrebné púšťať poštárov a doručovateľov do vnútra vchodu.

Výbornou voľbou sú aj ležiace jednostranné interiérové schránky. Ide o klasické ploché schránky montované na stenu, ktoré sú využívané v prípade potreby ušetrenia priestoru. Ponúkame na výber
z mnohých typov prevedení. Tieto schránky možno čiastočne zasunúť do steny, prípadne ich vybaviť poličkou či parapetom.

Výborným doplnkom ku schránkam je reklamný box, ktorý sa najlepšie integruje do brány. Tento box je vybavený obojstranným tesneným tunelovým vstupom a disponuje vnútorným košíkom na reklamné materiály. Prípadne je možné doplniť ho o montážny základ na stenu, čo zvyšuje jeho funkčnosť a praktickosť.

BYTOVÉ DOMY