O NÁS

Sme hrdí na to, že každý produkt, ktorý opustí našu výrobu je výsledkom našej oddanej práce. Využívame
len tie najkvalitnejšie materiály a sme schopní ponúknuť špičkové riešenia.

Rokov s vami na trhu
0 +
montáží okien, dverí a brán
0 +
spokojných zákazníkov
0 +

NÁŠ PRÍBEH

Volám sa Stanislav Apfel. Presne tak, ako môj otec. Sme strojárska rodina a náš príbeh sa začal písať už v roku 1997. V srdci nášho podniku tkvie jednota, ktorá sa odráža v každom výrobku.

ZRODENIE ALGATE

Volám sa Stanislav Apfel. Presne tak, ako môj otec. Sme strojárska rodina a náš príbeh sa začal písať už v roku 1997. V srdci nášho podniku tkvie jednota, ktorá sa odráža v každom výrobku.

2007 - INOVÁCIE

V roku 2007 sme podstúpili prechod na systém SAPA BS z Belgicka a inovovali sme naše technológie, pričom sme zaviedli systém elumatec. V tom čase sme začali aj s vlastným vývojom prístupových elektromagnetických systémov.

2015 - ROZŠÍRENIE PORTFÓLIA

V roku 2015 sme implementovali prechod na nemecký systém Wicona Hydro BS, čo predstavovalo ďalší krok v našom technologickom vývoji. Taktiež sme zaviedli vlastnú výrobu čipových kľúčov a rozšírili sme naše aktivity na vývoj kontajnerových stojísk a poštových schránok, čím sme posilnili našu ponuku služieb.

2017 - VEĽKÉ PROJEKTY

V roku 2017 sme sa mohli pochváliť výrobou a montážou najväčšieho množstva nerezových schránok v Panorama City, čo predstavovalo 2×550 kusov ležatých schránok v najvyššej kvalite. Tento projekt bol pre nás výzvou, ale aj príležitosťou demonštrovať našu schopnosť poskytnúť vrcholnú kvalitu.

2018 - OLEOBOX V STOJISKÁCH

V roku 2018 sme sa zapojili do vývoja a výroby ekologického systému pre zber jedlých olejov, známeho ako OLEOBOX.

2019 - VEĽKÉ PROJEKTY

V roku 2019 sme úspešne zaviedli do našich služieb projektáciu a montáž závesného systému na uskladnenie bicyklov, ktorý zabezpečuje 100% využitie priestoru v zabezpečenej kočíkárni

AKTUÁLNE

Sme hrdí na to, že každý produkt, ktorý opustí našu výrobu je výsledkom našej oddanej práce. Využívame len tie najkvalitnejšie materiály a sme schopní ponúknuť špičkové riešenia.

REFERENCIE

Pri výrobe i montáži používame iba najkvalitnejšie materiály od renomovaných dodávateľov. Máme špičkovo vybavenú vlastnú
výrobu hliníkových okien a dverí.

ADAMstavby a rekonštrukcie
Zobraziť viac
Vynikájúca znalosť v obore, použité kvalitné materiály a osadenie na mm presne. Vďaka za spoluprácu.
Erik M.vlastník bytu
Zobraziť viac
Algate nám robil vchodové dvere, ktoré konečne po 30 rokoch vyzerajú normálne. Hliníková konštrukcia oproti iným vchodom je citelne aj vizuálne stabilnejšia. Odporúčam každému navštíviť nejakú ich prácu a presvedčiť sa na vlastné oči. 
Tomas F.technik
Zobraziť viac
Zdravím, Touto cestou Vám chcem opäť poďakovať za opravu posuvnej brány na Púpavovej, zároveň sa chcem poďakovať za obnovu názvu ulice na Suchohradskej č.8.
Predošlé
Ďalšie