PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

INŠTALÁCIA PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Prístupový systém je užitočný pre efektívnu kontrolu prístupu do spoločných priestorov bytového domu. Pomáha minimalizovať prítomnosť neoprávnených osôb a zabezpečuje bezpečnosť miest spoločného využívania.
S jediným čipom či kartou je možné otvárať rôzne brány, pivnice, výťahy a kontajnerové stojiská, čím sa zjednodušuje a zefektívňuje správa prístupových práv.

Prístupový systém možno nainštalovať na rôzne typy dverí vrátane drevených, ocelových, plastových a protipožiarnych. Inštalácia nášho systému neovplyvní platnosť záruky na pôvodné dvere. Môžeme tiež prispôsobiť systém vašim potrebám pridaním nadstavbových modulov, ako sú napríklad alarmové, Bluetooth, GSM a iné.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Používame výhradne certifikované komponenty popredných výrobcov, ako CDVI (Francúzsko), RYS (Slovensko), Hikvision, Tesla, Urmet, TCS (Rakúsko). Podľa stupňa zabezpečenia objektu vieme dodať štandardné RFID alebo MIFARE systémy až po technologicky náročnejšie objektové riešenia CDVI, DESFIRE.

Naša spoločnosť už 20 rokov používa bezdotykové RFID technológie, ako sú Mifare, Desfire a FaceID. Tieto systémy predstavujú to najbezpečnejšie cenovo dostupné riešenie. Čítačky čipov sú vybavené riadiacimi jednotkami, ktoré uchovávajú záznamy o 100 000 prechodoch. Tieto záznamy sú k dispozícii len pre orgány činné v trestnom konaní a sú v súlade so zásadami ochrany osobných údajov (GDPR). Týmto spôsobom sú vaše údaje chránené pred zneužitím tretími osobami.

Dôležitou súčasťou prístupového systému je elektromagnetický zámok dverí. Ponúkame zámky bez pohyblivých komponentov o sile zamknutia 300-1200 kg, ktoré sú spoľahlivé a odolné voči poškodeniu. Tieto zámky majú doživotnú záruku. Sú schopné vyhlásiť poplach pri násilnom prekonaní alebo upozorniť správcu na nedovreté dvere. Ich spotreba v spojení s prístupovým systémom je minimálna.

NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA ODOMYKANIA DVERÍ BEZ DOTYKU

Technológia FaceID dokáže zaznamenať pohyb v rôznych priestoroch. Rozpoznáva tvár za menej ako 0,2 sekundy, a to aj v nepriaznivých svetelných podmienkach s viac ako 99% presnosťou.

BYTOVÉ DOMY