AUTOMATICKÉ OSVETLENIE

INŠTALÁCIA AUTOMATICKÉHO OSVETLENIA

Vyvynuli sme automatické LED podsvietenie priestoru vstupných brán. Toto riešenie nie len výrazne znižuje energetickú spotrebu na približne 0,2 € denne, ale aj zlepšuje bezpečnosť a estetiku vstupného priestoru. Osvetlenie je zvyčajne napájané zo zdroja prístupového systému a jeho aktivácia v prípade zotmenia je úplne automatická, nevyžaduje žiadnu ďalšiu údržbu.

Navyše, toto osvetlenie vytvára dojem bezpečia a odstrašuje nežiadúcich návštevníkov od neoprávneného vstupu do priestoru. Ponúkame LED svietidlá so zabudovaným automatickým RF systémom pre spoločné priestory, ako aj riešenia pre schodiská s integrovanou batériou pre núdzové osvetlenie.

GALÉRIA

PODROBNÉ ŠPECIFIKÁCIE

Vodotesný LED pás je vybavený nami vyvinutým súmrakovým alebo pohybovým senzorom integrovaným priamo do lišty. LED pás má veľmi nízky odber elektriny. Je napojený na rovnaký zdroj 12V ako brána. Minimalistická lišta osvetlenia je v rovnakom eloxe ako brána, čo nenarúša celkový vzhľad vchodu.

Montujeme certifikované LED osvetlenie s pohybovými a súmrakovými senzormi do spoločných priestorov v dome (chodby, schodiská, vestibuly, pivnice) s cieľom úspory energie a minimalizácie vandalizmu. Naše LED svietidlá môžu byť inštalované buď ako klasické pripevnené alebo stropné kazetové svietidlá. Pre únikové schodiská môžeme tiež poskytnúť kombinované s funkciou núdzového osvetlenia a zabudovaným akumulátorom, čím sa eliminujú náklady na spotrebu energie bez potreby ďalších investícií na výmenu žiaroviek. Pri rekonštrukcii výmeny osvetlenia sa demontujú a zaslepia pôvodné vypínače a upraví rozvádzač.

BYTOVÉ DOMY