TIENIACA TECHNIKA

PRISPÔSOBENIE A MONTÁŽ TIENIACEJ TECHNIKY

Moderná tieniaca technika ponúka bohaté možnosti výberu funkcie a dizajnu, čo elegantne doplní dom a zároveň prinesie skvelú inováciu.

Ich inteligentné ovládanie a flexibilita prinášajú do života pohodlie a účinnú ochranu pred slnkom, vetrom či hmyzom. Vďaka možnosti prispôsobenia prostredníctvom rôznych zariadení alebo integrovaných systémov sú tieto technológie veľmi praktické.

GALÉRIA

MOŽNOSTI PREVEDENIA

Vonkajšie žalúzie, ktoré poskytujeme charakterizuje elegantný dizajn, spoľahlivý systém, inteligentná funkcionalita, energetická úspornosť a efektívna ochrana. Okrem zadržiavania svetla a tepla zohrávajú dôležitú úlohu aj v zabezpečení skla okien. V našej širokej ponuke nájdete rôzne funkčné a dizajnové možnosti vonkajších žalúzií

Okenné siete proti hmyzu sú diskrétne a účinné. Bránia vtákom a hmyzu preniknúť cez okná, zatiaľ čo umožňujú neobmedzený prístup svetla. Dverové siete sú navrhnuté s dôrazom na ľahké a pohodlné otváranie pri vstupe do domu. Plisované siete sa vyznačujú svojou schopnosťou elegantne sa otvárať pri pohybe, čím poskytujú maximálnu flexibilitu a ochranu voči hmyzu bez toho, aby zasahovali do konštrukcie dverí či okien.

Ponúkajú účinnú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň zabraňujú nežiaducemu vniknutiu hmyzu do interiéru. Ich moderný dizajn a rýchla montáž z nich robia praktické a estetické riešenie. Vnutorné screenové rolety môžu byť vybavené mechanickým otváraním, čo zabezpečí pohodlné a rýchle prispôsobenie množstva svetla a súkromia v interiéri.

Markízy predstavujú efektívny spôsob, ako zabezpečiť ochranu pred slnkom a vytvoriť príjemný tieň na terase či v rôznych exteriéroch. Jednou z hlavných výhod je ich schopnosť jednoducho sa zvinúť a rozvinúť, čo umožňuje prispôsobenie množstva tieňa presne podľa potreby. V ponuke máme rôzne typy markíz s dôrazom na funkčnosť a štýlový vzhľad. Tieto kvalitné tkaniny zároveň udržiavajú farby exteriéru chránené, čerstvé a jasné.

Vonkajšie žalúzie poskytujú jednoduchú reguláciu tepla a svetla ešte pred tým, než sa dostanú do interiéru cez okná. Chránia okná pred potenciálnymi hrozbami, ako sú poveternostné a vplyvy a špina.

Ich hlavnou úlohou je účinne zamedziť prenikaniu slnečných lúčov do priestorov verandy, čím predchádzajú vzniku nadmerného tepla a svetla. Sú vytvorené z kvalitných, nehrdzavejúcich materiálov, čo zaručuje dlhodobú výdrž. Ochrana je spojená s ich odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

PREDOENNÉ ROLETY NA MIERU

VERANDA

OKENNÉ A DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU

ROLETY TYOU SCREEN

BYTOVÉ DOMY