KAMEROVÉ SYSTÉMY

INŠTALÁCIA KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy predstavujú účinný nástroj na identifikáciu osôb a objektov, prevenciu kriminality, ochranu majetku, zdravia a životov a dohľad nad dodržiavaním technologických a bezpečnostných postupov. Tieto systémy dokážu efektívne monitorovať pohyb a poskytujú dôležité informácie na identifikáciu páchateľov a rizikových situácií.

Namontované IP kamery využívajú technológiu, ktorá umožňuje rozpoznať vznikajúce požiare, manipuláciu s predmetmi či nezvyčajné správanie. Dokážu tiež rozpoznať ECV vozidlA a disponujú farebným nočným videním. Preto sú ideálnou voľbou aj do hromadnej garáže. Navyše, v prípade poplachu systém upovedomí správcu. Najlepšie nadstavbové riešenie je spojenie kamier a prístupového systému so strediskom centrálnej bezpečnostnej služby (SBS) ktoré sa stará o ochranu a bezpečnosť objektu.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Na výrobu vchodových brán používame výlučne hliníkové profily od nemeckeho výrobcu Wicona skupiny Hydro. Pre dosiahnutie bezkonkurenčného presného opracovania profilov používame CNC obrábacie centrá Emmegi v spojení precízneho ručného dielenského spracovania.

IP kamerový systém zahŕňa vonkajšie a vnútorné antivandal kamery. Kvalita systému závisí najmä od kvality samotných kamier a ich správneho umiestnenia. Ďalšie dôležité faktory zahŕňajú kvalitu spracovania a ukladania obrazu. Naše dodávané kamery majú minimálne rozlíšenie 4 Mpx a disponujú nočným infračerveným osvetlením a stroboskopickými LED reflektormi, ktoré dokážu odhaliť tvár páchateľa, keď sa pozrie na kameru.

Poskytujeme zmluvný servis ako správca kamerového systému. Servis zahŕňa fyzickú kontrolu stavu a funkčnosti systému dvakrát do mesiaca.

BYTOVÉ DOMY