POŠTOVÉ SCHRÁNKY

VÝROBA A MONTÁŽ POŠTOVÝCH SCHRÁNOK

Na výrobu poštových schránok používame kvalitné materiály, ako hliník, nerez a plech. Na výber máte umiestnenie v interiéri, exteriéri alebo kombinovane. Poštové schránky spĺňajú kritéria Slovenskej pošty pre doručenie zásielok vo formáte A4+ (časopisy, veľké obálky,katalógy).

Montáž schránok stihneme za 3 hodiny. Po začiatku v komisii so zástupcami vlastníkov bytov preberieme existujúcu korešpondenciu z pôvodných schránok. Nasleduje demontáž a ekologická likvidácia starých plochých schránok. Potom osadíme nové schránky, pridáme pripravené menovky a presunieme existujúcu korešpondenciu do nových schránok. Na záver vám rozdáme nové kľúče od schránok. Nástenné schránky montujeme tichým elektronickým nastreľovaním, čo zabezpečuje minimálny hluk a prach.

GALÉRIA

PODROBNEJŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Interiérové ploché schránky sú ideálne na umiestnenie do zádveria. Ich výška je prispôsobená pohodlnému dosiahnutiu. Vyrábajú sa v štandardnej RAL farbe 7035 a dodávajú sa s dvoma kľúčmi. Navyše, menovky na týchto schránkach je možné jednoducho vymeniť vložením do plexisklového štítku, čo zaručuje flexibilitu.

Významnou časťou našej ponuky sú schránky zabudované do brány. Poštári vkladajú poštu z exteriéru a majitelia ju môžu vyzdvihnúť zvnútra. Tieto schránky vynikajú svojou úspornosťou miesta a faktom, že nie je potrebné púšťať poštárov a doručovateľov do vnútra vchodu.

Výbornou voľbou sú aj ležiace jednostranné interiérové schránky. Ide o klasické ploché schránky montované na stenu, ktoré sú využívané v prípade potreby ušetrenia priestoru. Ponúkame na výber
z mnohých typov prevedení. Tieto schránky možno čiastočne zasunúť do steny, prípadne ich vybaviť poličkou či parapetom.

Výborným doplnkom ku schránkam je reklamný box, ktorý sa najlepšie integruje do brány. Tento box je vybavený obojstranným tesneným tunelovým vstupom a disponuje vnútorným košíkom na reklamné materiály. Prípadne je možné doplniť ho o montážny základ na stenu, čo zvyšuje jeho funkčnosť a praktickosť.

BYTOVÉ DOMY