ISOTRATITAN 90

  • vysoký stupeň odolnosti proti vniknutiu do objektu
  • vysoký stupeň odolnosti proti vetru číslo 6
  • samonosná žalúzia
  • žalúzia využíva na sebe nezávislé systémy pre zdvíhanie a naklápanie lamiel
  • paket sa pri kontakte s prekážkou zastaví a po jej odstránení zostáva v polohe, po odstránení prekážky nespadne do spodnej polohy
  • jednoduchá a rýchla výmena poškodenej lamely, vlastné technológie, vrátane výroby komponentov a profilovacích strojov
  • moderný design
elektricky:
diaľkovým ovládačom alebo vypínačom

diaľkovým ovládačom alebo vypínačom

minimálna šírka:
600 mm
maximálna šírka:
2800* mm
maximálna výška:
4000 mm
maximálna plocha:
8 m2

Vonkajšia žalúzia Titan 90

Absolútna špička medzi vonkajšími žalúziami. Reťazová žalúzia Titan je exteriérová žalúzia s bezpečnostnými prvkami, ktorá chráni objekt pred násilným vniknutím. Celý jej systém vrátane tvaru lamely nanovo vyvinulo vlastné vývojové oddelenie spoločnosti ISOTRA . Všetky ovládacie a bezpečnostné prvky sú skryté vo vodiacich lištách (nie sú voľne prístupné), čo znamená, že v spustenom a uzatvorenom stave nie je možné manipulovať so žalúziou zvonku. Nový, špeciálny tvar lamely zaistí, že v uzavretom stave sa lamely do seba uzamknú, úplne bez medzier. Tento typ žalúzie sa ovláda iba motoricky. Ak narazí žalúzia pri spúšťaní na prekážku, celý systém sa zablokuje a po odstránení prekážky zostáva paket lamiel stáť v mieste prekážky (nedôjde k samovoľnému pádu) a súčasne nemožno s paketom ručne manipulovať smerom nahor.
 

Spoločnosť ISOTRA sa zaujíma o problematiku technológií clôn slnečného žiarenia a jej vplyv na energetickú úspornosť. Technológia, vypracované postupy, vývoj a výskum v tejto oblasti ju radí medzi popredných výrobcov tieniacej techniky aje vnímaná ako jeden z technologických lídrov nielen v Českej republike, ale aj vo svete.

.