ISOTRASCREEN LITE

  • odľahčený variant bez krycieho profilu
  • cenovo dostupná alternatíva k modelom SCREEN ZIP a SCREEN GW
  • termoregulačný efekt pre interiérové priestory
  • zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch
  • bočné vedenie lankom alebo lištou
  • farebná verzia konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov)
  • motorické ovládanie.
elektronicky:
vypínačom, diaľkovým ovládačom

 
kľukou:
kľukou so samosvorným šnekom a šnekovým kolesom

Screenová roleta SCREEN LITE

SCREEN LITE představuje „odlehčenou variantu“ screenové rolety SCREEN GW. V základním provedení nabízíme screenovou roletu s možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou, avšak bez krycího profilu.
 
Svojím vyhotovením dotvára celkovú atmosféru interiéru a dodáva budovám štýlovo jednoduchý moderný vzhľad. Tento typ screenových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom variante ponúkame screenovou roletu SCREEN LITE s motorickým pohonom, možno však využiť aj možnosti manuálneho ovládania kľukou. Látky pre tieto moderné screenové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia – sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Screenová roleta SCREEN LITE ponúka vďaka širokej škále látok a vyhotovení vynikajúcu cenovú alternatívu pre interiérové alebo exteriérové použitie a umožňuje regulovať tepelné podmienky v interiéri.
 

 

 
 

Spoločnosť ISOTRA sa zaujíma o problematiku technológií clôn slnečného žiarenia a jej vplyv na energetickú úspornosť. Technológia, vypracované postupy, vývoj a výskum v tejto oblasti ju radí medzi popredných výrobcov tieniacej techniky aje vnímaná ako jeden z technologických lídrov nielen v Českej republike, ale aj vo svete.

.