ISOTRASCREEN HR8-ZIP

  • Ideálne pre pasívne stavby, pretože plášť budovy nie je narušený,
  • tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou,
  • výber z 2 typov dizajnu boxu: moderný alebo klasický, oba typy sú dostupné v 4 veľkostiach,
  • možnosť spraženia až 3 kusov roliet,
  • vysoká odolnosť voči vetru (trieda odolnosti voči vetru 3),
  • garantovaná plocha 18 m2
elektronicky:
vypínačom, diaľkovým ovládačom

 
kľukou:
kľukou so samosvorným šnekom a šnekovým kolesom

Screenová roleta SCREEN HR8-ZIP

Hľadáte extrémne robustnú screenovú roletu, ale zároveň chcete zabrániť prenikaniu hmyzu do objektu? Potom screenová roleta HR8-ZIP spĺňa obe Vaše požiadavky. Táto roleta má unikátny systém líšt, ktorý zaisťuje jej odolnosť voči vetru a udržuje textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách.
 
Roleta HR8-ZIP ponúka praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacou lištou a látkou je kompletne uzatvorený. Box je namontovaný decentne pred oknom, takže hrubá stavba sa nemusí perforovať a nedochádza k tepelným stratám. ZIP systém je jedinečný vďaka nehrdzavejúcej pružine vo vodiacej lište. Pružina sa neopotrebováva a látka si tak zachováva napnutie po dobu mnohých rokov. Touto roletu s triedou odolnosti voči vetru 3 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jediným kusom tkaniny.
 

 

 
 

Spoločnosť ISOTRA sa zaujíma o problematiku technológií clôn slnečného žiarenia a jej vplyv na energetickú úspornosť. Technológia, vypracované postupy, vývoj a výskum v tejto oblasti ju radí medzi popredných výrobcov tieniacej techniky aje vnímaná ako jeden z technologických lídrov nielen v Českej republike, ale aj vo svete.

.