ISOTRASCREEN GW

  • jednoduchý moderný a štýlový vzhľad
  • zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch
  • alternatívne materiálové zloženie látok
  • bočné vedenie lankom alebo lištou
  • farebné vyhotovenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov)
  • možnosť motorického ovládania
elektronicky:
vypínačom, diaľkovým ovládačom

 
kľukou:
kľukou so samosvorným šnekom a šnekovým kolesom

Screenová roleta SCREEN GW

Screenová roleta SCREEN GW predstavuje moderný prvok zatienenia. Svojim prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový vzhľad administratívnych budov či rodinných domov. Tento typ screenových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie.
 
V základnom vyhotovení ponúkame screenovou roletu SCREEN GW s krycím profilom a možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou. Látky pre tieto moderné screenové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia – sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Screenová roleta SCREEN GW ponúka technické, ale veľmi estetické riešenie zatienenia.
 
 
 

Spoločnosť ISOTRA sa zaujíma o problematiku technológií clôn slnečného žiarenia a jej vplyv na energetickú úspornosť. Technológia, vypracované postupy, vývoj a výskum v tejto oblasti ju radí medzi popredných výrobcov tieniacej techniky aje vnímaná ako jeden z technologických lídrov nielen v Českej republike, ale aj vo svete.

.