Luxusné Prekrytie Bazénov

Aktívny život, voda, slnko a oddych, to všetko je Váš súkromný bazén. Tu si užívame luxusnú časť nášho bývania. Tu oddychujeme a nechceme byť ničím rušení.

 

KRÁSA

Aktívny život, voda, slnko a oddych, to všetko je Váš súkromný bazén. Tu si užívame luxusnú časť nášho bývania. Tu oddychujeme a nechceme byť ničím rušení.

Pre tieto hodnoty sme vytvorili unikátne prekrytie bazénu. Je to luxusný doplnok vašej záhrady, ktorý podčiarkuje exkluzívny štýl bývania a prináša nový komfort využitia bazénov. Naši dizajnéri vytvorili modernú klasiku s nadčasový dizajnom, ktorý si budete užívať dlhé roky.

KOMFORT OVLÁDANIA

Posun prekrytia je zabezpečuje motor s komfortným ovládaním. Stlačením ovládača je do šesťdesiatich sekúnd Váš bazén bez námahy pripravený na plávanie. Rovnako je možné otváranie prekrytia spojiť s inteligentnou elektroinštaláciou domu a ovládať ho cez mobilné zariadenia.

 

BEZPEČNOSŤ

Hlavnou devízou je bezkonkurenčné uzavretie bazénu. Cez naše kryty nie je možné dostať sa do priameho kontaktu s vodnou hladinou. Odsúvací mechanizmus sa po zastavení zablokuje a tým bezkonkurenčne zaistí bezpečnosť uzavretého bazéna. A Vám dodá pohodu, lebo viete, že vaše deti a domáci miláčikovia sú naozaj v bezpečí.

 

TECHNOLÓGIA

Len krása však nestačí, a preto je našou snahou je ponúknuť nielen najvyšší estetický štandard, ale aj prvotriednu kvalitu. Či už ide o výber najlepších dostupných materiálov, aplikovanie špičkových výrobných technológií a vysoké remeselné spracovanie prírodných materiálov, jediným naším cieľom je dosiahnutie Vašej úplnej spokojnosti.

KOMPLEXNÝ SERVIS

Naši architekti Vám spracujú návrh riešenia s vizualizáciami presne podľa Vašich predstáv. Vyvíjame, vyrábame a montujeme prekrytia na jednom modernom pracovisku. Tým Vám vieme zaručiť najvyššiu možnú kvalitu, rýchly a bezproblémový servis prekrytia. Rovnako Vám vieme ponúknuť vytvorenie zákazkového riešenia presne podľa Vašich potrieb.

NAJNIŽŠIE PREKRYTIE NA TRHU

Základnou hodnotou prekrytia je jeho pochôdznosť. Môžete naň teda umiestniť napríklad záhradný nábytok a využívať ho tak ako plnohodnotnú terasu. Nízky profil nenarúša výhľad ako pri konvenčných riešeniach.

ŽIADNE BARIÉRY

S naším riešením sa stáva priestor Vášho bazénu využiteľný po celý rok. V otvorenom stave bazén získal exkluzívnu terasu. V zatvorenej polohe sa rozšíril Váš pozemok o plochu bazénu.