ISOTRAROLETA DO PREKLADU

  • vysoký stupeň zatienenia a znižovanie hladiny vonkajšieho hluku
  • termoregulačný aj ochranný efekt
  • eliminácia tepelných mostov
  • možnosť elektrického ovládania
  • hliníkové lamely plnené PUR penou
  • maximálna garantovaná plocha 8,5 m2
manuálne:
páskom
 
elektrickým pohonom:
vypínačom alebo diaľkovým ovládačom

Pre lamelu M317

minimálna šírka
600 mm
maximálna šírka
2900 mm
maximálna výška
2800 mm
maximálna plocha
6,5 m2 (motor), 3,2 m2 (popruh)
Garantované rozmery

Pre lamelu M328

minimálna šírka
600 mm
maximálna šírka
2700 mm
maximálna výška
3000 mm
maximálna plocha
5,8 m2 (motor), 3,5 m2 (popruh)
Garantované rozmery

Pre lamelu MY442

minimálna šírka
600 mm
maximálna šírka
4000 mm
maximálna výška
2300 mm
maximálna plocha
8,5 m2
Garantované rozmery

Roleta do prekladu Heluz

Zníženie tepelných strát, jednoduchá inštalácia a vysoký stupeň zatienenia, to sú hlavné prednosti vonkajších roliet. Spomínané výhody exteriérovej tieniacej techniky možno posilniť inštaláciou rolety do prekladu Heluz, ktorý je nosný a tvorí schránku pre vonkajšie rolety a žalúzie. Priestor s roletou je chránený proti nečistotám hustými kefkami, údržba sa potom robí odnímateľnou revíznou klapkou. Rolety do prekladu Heluz sú určené pre novostavby. Vďaka schránke umiestnenej v preklade môžete montovať počas stavby alebo až po úplnom dokončení stavby.
 
Hliníkové lamely plnené PUR penou tvoria v zavretom stave celistvú plochu, ktorá kompletne zatieni interiér a vytvorí ťažko prekonateľnú zábranu pri vlámaní. Vodiace lišty môžu byť zabudované do ostenia alebo pripevnené na rám okna. Rolety do prekladu Heluz dodávame v širokom spektre farieb. Lamely môžete zladiť k farbe okenného rámu, vrátane vyhotovenia v imitáciách dreva alebo zvoliť vhodný odtieň k farbe fasády. Exteriérová tieniaca technika vytvára v interiéri optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok a je významnou súčasťou stavby z hľadiska úspory energie. Exteriérové rolety plnia aj estetickú funkciu a najmä pri moderných stavbách môžu byť dominantným architektonickým prvkom.
 

Spoločnosť ISOTRA sa zaujíma o problematiku technológií clôn slnečného žiarenia a jej vplyv na energetickú úspornosť. Technológia, vypracované postupy, vývoj a výskum v tejto oblasti ju radí medzi popredných výrobcov tieniacej techniky aje vnímaná ako jeden z technologických lídrov nielen v Českej republike, ale aj vo svete.

.